• Tantrické masáže

Masáže pre ženy

Tantrická masáž DOTYK NEHY

Pri tejto masáži pocítite mágiu Tantry. Masáž začína krátkym rituálnym úvodom, pokračuje prikladaním horúcich obkladov, pocítite jemné dotyky pštrosieho peria a kožušiny, masáž s prírodným olejom príjemne uvoľní Vaše telo. Táto masáž je vhodná najmä pre ľudí, ktorý nemajú s Tantrou skúsenosť.

1 hod 40€

Tantrická masáž KLASIK

Počas tejto masáži zažijete rozprúdenie sexuálnej energie do celého tela. Masáž začína krátkym rituálnym úvodom, pokračuje prikladaním horúcich obkladov, pocítite jemné dotyky pštrosieho peria a kožušiny, masáž s prírodným olejom príjemne uvoľní Vaše telo a pripraví Vás na intímnu masáž. Dlho po masáži budete pociťovať vo svojom tele príjemné prúdenie energie.

1 hod 50€
1,5 hod 75€
2 hod 100€

Kašmírska  masáž

Kašmírská tantra masáž je nádherný rituál, ktorý nie len inšpiruje ale tiež dodáva hlboké pocity uvoľnenia. Masáž prebieha pri rôznych polohách tela, ktoré umožňujú premasírovanie aj tých častí, ktoré sú pri bežných polohách iba ťažko dostupné. Niektoré polohy majú efekt ľahkého strečingu čím je dosiahnutý celkový uvoľňujúci a príjemný pocit z masáže. Pri masáži je vhodné použiť tantrické dýchanie. Súčasťou 2 hodinovej masáže je aj NEW AGE masáž.

1,5 hod 100€
2 hod 120€

Taoistická masáž

Taoistická masáž je silne energetizujúca technika, ktorá využíva prepracované ťahy na zlepšenie prúdenia energie v celom tele. Týmto spôsobom zvyšujeme úroveň sexuálnej energie a pomocou tantrického dýchania prijímajúci rozvádza túto energiu do celého tela. Človek sa po masáži cíti rozšírený a väčší, má viac energie a je pozitívne naladený. Tento stav zvyčajne pretrváva niekoľko dní.

1,5 hod 100€

Vaginálne mapovanie

Jedná sa o hĺbkovú akupresúrnu masáž v oblasti panvy, panvového dna a vagíny. Tento program je vhodný pre ženy, ktoré túžia  prežívať viac radosti, lásky, otvorenosti, zmyselnosti, ukotvenia a smeru vo svojom živote. Ponúka efektívne riešenie telesných a duševných jaziev, zranení či necitlivosti spôsobených pôrodom, operačnými zákrokmi alebo inými traumatizujúcimi zážitkami.

1 hod 50€