• Tantrické masáže

Masáže pre páry

Tantrická masáž DOTYK NEHY

Pri tejto masáži pocítite mágiu Tantry. Masáž začína krátkym rituálnym úvodom, pokračuje prikladaním horúcich obkladov, pocítite jemné dotyky pštrosieho peria a kožušiny, masáž s prírodným olejom príjemne uvoľní Vaše telo. Táto masáž je vhodná najmä pre ľudí, ktorý nemajú s Tantrou skúsenosť.

1 hod 100€

Tantrická masáž KLASIK

Počas tejto masáži zažijete rozprúdenie sexuálnej energie do celého tela. Masáž začína krátkym rituálnym úvodom, pokračuje prikladaním horúcich obkladov, pocítite jemné dotyky pštrosieho peria a kožušiny, masáž s prírodným olejom príjemne uvoľní Vaše telo a pripraví Vás na intímnu masáž. Dlho po masáži budete pociťovať vo svojom tele príjemné prúdenie energie.

1 hod 120€
1,5 hod 170€
2 hod 240€

Kašmírska  masáž

Kašmírská tantra masáž je nádherný rituál, ktorý nie len inšpiruje ale tiež dodáva hlboké pocity uvoľnenia. Masáž prebieha pri rôznych polohách tela, ktoré umožňujú premasírovanie aj tých častí, ktoré sú pri bežných polohách iba ťažko dostupné. Niektoré polohy majú efekt ľahkého strečingu čím je dosiahnutý celkový uvoľňujúci a príjemný pocit z masáže. Pri masáži je vhodné použiť tantrické dýchanie. Súčasťou 2 hodinovej masáže je aj NEW AGE masáž.

1,5 hod 240€
2 hod 280€