• Tantrické masáže

Špeciálne masáže

Tantrická masáž SHIBARI

Japonské slovo Shibari znamená zviazať alebo čipky. Pôvod Shibari sa datuje do čias starovekých samurajských bojovníkov, ktorí zväzovali svojich väzňov pomocou lán. Tantrická masáž je známa ako dotykový rituál, ktorý ctí celú ľudskú bytosť. Tantrická masáž Shibari je doplnkom a ďalším stupňom klasického tantrického rituálu. V masáži Shibari sa obe techniky spájajú a vytvárajú úplne nové dimenzie pozešenia.
Bondáž v bezpečnom prostredí dáv ľuďom pocit intimity a slobody mysle.
Zväzovanie robíme mäkkými bavlnenými lanami. Ak si myslíte, že táto masáž je nudná, pretože ste zviazaní, mýlite sa. Naša tantrická masáž Shibari je vysoko dynamická. Inými slovami, vaša masérka vás neustále viaže do nových pozícií, ktoré strieda s masážou.

1 hod 120€
2 hod 240€

Tantrická masáž SMART

Čo Vás čaká v tejto zmyselnej a zároveň intenzívne prebúdzajúcej masáži je ťažké popísať slovami. Prostredníctvom prvkov BDSM ktoré sú v tejto masáži použité tantrickým spôsobom dochádza k rozprúdeniu energie v celom tele a uvoľneniu potlačených energií z tela von. Techniky BDSM používame výhradne ľahkou formou a celý rituál je poňatý ako masáž.

1 hod 120€
2 hod 240€