TANTRICKÁ MASÁŽ – SPÔSOB AKO PREŽÍVAŤ INTENZÍVNEJŠIU ROZKOŠ

Tantrická masáž možno vyzerá na prvý pohľad ako veľmi jednoduchá, nie je to však pravda, je to oveľa viac ako iba masáž. Je to cesta transformácie a osobného rozvoja. Vďaka nej dostávame možnosť lepšie vnímať svoje telo, prijímať ho a rešpektovať. Dostávame sa do kontaktu so svojimi emóciami a pocitmi, ktoré môžeme prijať ako intuitívnych sprievodcov na našej životnej ceste.
Človek sa na svojej ceste životom dostáva do rôznych situácii, niektoré z nich môžu byť bolestné a môže z rôznych príčin zostať nevyjadrené a potlačené. Dôsledkom potlačenia emócií ako je hnev, strach, smútok, psychická bolesť a ďalších, vzniká v tele znížená citlivosť. Toto potlačenie nám pomáha prežiť tieto negatívne situácie ľahšie ale v jeho dôsledku sa stávame menej citlivý i k pozitívnym emóciám. Láskavé a vedomé dotyky používané v tantrickej masáži však môžu pomôcť tieto negatívny aj pozitívne pocity uvoľniť. Naše telo sa tak stáva citlivejšie a vnímavejšie a to práve toto nám umožňuje prežívať intenzívnejšiu rozkoš. K tomuto uvoľneniu veľmi napomáha vedomý a láskyplný dotyk masérky či maséra. Významnú úlohu v tomto procese zohráva aj atmosféra rešpektu, bezpečia a otvorenosti. Prostredníctvom tejto masáže dostávajú muži možnosť naučiť sa techniku Veľký ťah, ktorá im dáva možnosť vybrať si či chcú prežiť orgazmus s ejakuláciou alebo bez nej. Pre väčšinu mužov je prekvapením , že je možné pri vyvrcholení cítiť rozkoš v každej bunke tela a pri tom neejakulovať a teda nestrácať energiu pri ejakulácii.
Ženy často prichádzajú na masáž so zámerom riešenia určitého zranenia alebo bolesti. Vďaka ich uvoľneniu sa tak môže viac rozvinúť ich potešenie prežívané v intímnom živote.
Tantrické masáže navštevujú aj páry, pre ktoré sa masáž často stáva inšpiráciou do intímneho života. Pre niekoho je to lákavé dobrodružstvo a ochutnanie niečoho doposiaľ nepoznaného.